Kategorie

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

ŁADOWARKA NIBC-POWERLINE 4LIGHT-W-EU-BL ANSMANN

183,27 zł
Brutto

Powerline 4 Light to ładowarka do akumulatorów AA i AAA + opcja USB, dzięki której mamy możliwość ładowania urządzeń mobilnych takich jak np. smartfony. Powerline 4 Light jest przeznaczony do użytku na całym świecie. Szeroki zakres wejściowy, niewielkie rozmiary i wyjątkowo niska waga sprawiają, że idealnie nadaje się jako towarzysz podróży.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Najważniejsze cechy ANSMANN Powerline 4 Light:
- Ładowanie akumulatorów: Opcja ładowania akumulatorów 1-4 AAA i AA NiCd / NiMH.
- Automatyczne wyłączanie: najnowocześniejsza technologia ładowania sterowana mikroprocesorem z wielokrotnym zabezpieczeniem przed przeładowaniem gwarantuje optymalnie naładowane akumulatory i delikatny proces ładowania.
- Gniazdo ładowania USB: Port USB umożliwia także ładowanie urządzeń mobilnych ze stałymi bateriami, takich jak smartfony.
- Indywidualne monitorowanie: w Powerline 4 Light każdą okrągłą komórkę (AAA lub AA) można umieścić w dowolnym gnieździe ładowania. Każdy akumulator jest indywidualnie monitorowany podczas ładowania i indywidualnie ładowany do maksymalnej pojemności.
- Wyświetlacz LCD: Pokazuje bieżące napięcie akumulatora i aktualny poziom akumulatora w krokach co 5% na przemian dla każdego gniazda ładowania, zapewniając w ten sposób niezawodną kontrolę procesu ładowania. Ostrzega również, gdy włożona jest bateria nieładowalna lub gdy bateria jest uszkodzona.

Zawartość pudełka:
Powerline 4 Light, zasilacz 1,8m, instrukcja obsługi.

ANPL1001-0011
4013674021062
8 Przedmioty
2018-01-01

Szczegóły

Napięcie (V)
100-240 V AC
Wymiary
65 × 105 × 27 mm
Masa
190g
Size
AA/R06
AAA/R03

Specific References