Kategorie

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

LATARKA/LAMPKA HC-CAMPING LIGHT-CL30-LED-3AA-CB HYCELL

63,96 zł
Brutto

LATARKA/LAMPKA HC-CAMPING LIGHT to super jasna lampa kempingowa z trwałą i energooszczędną technologią LED. Kompaktowa, poręczna i lekka -  idealna do podróży, biwakowania lub wędrówek.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

- Lampa kempingowa LED przekonuje wysoką jasnością do 150 lumenów i czasem świecenia do 12 godzin, dzięki czemu lampa jest nie tylko mocna, ale także przydatna w podróży
- Wszechstronny: jako akcesorium kempingowe, lampa do czytania, sprzęt festiwalowy, gadżet do oświetlenia ogrodu, do wędkowania, oświetlenia zewnętrznego.   
- Kompaktowy: wysokiej jakości przetworzona latarnia kempingowa jest wyposażona w odporną na wstrząsy obudowę z tworzywa ABS.
- Mocna i trwała dioda LED.
- Idealne oświetlenie: Przez matowe szkło zapewnione jest jednorodne i nieoślepiające oświetlenie.
- Elastyczny wieszak umożliwia łatwe zawieszenie na słupach namiotowych przyczep kempingowych itp.

- Zasilanie za pomocą 3 sztuk baterii AA (w zestawie).

HyCell
ANLA1600-0139
4013674096046
12 Przedmioty

Szczegóły

Wymiary
183 × 87 × 87 mm
Masa
214g
Im
150

Specific References