Zasilacze


Zasilacze w sklepie online – Apus

Trudno wyobrazić sobie sprawnie działający system oświetleniowy bez mocnego 

i niezawodnego zasilacza. Ten element ma bezpośredni wpływ na sprawność światła i jego ciągłe, bezawaryjne działanie. 

Dzisiaj większość z nas bazuje na energooszczędnej, bezpiecznej technologii LED. Do opraw 

i żarówek tego typu dopasowaliśmy odpowiednie zasilacze, jakimi są modele modułowe. Są one gwarantem oszczędnego zasilania listew czy diod. W zależności od tego, ile elementów masz do zasilenia i jakich efektów oczekujesz, możesz wybrać modele różniące się mocą 

i możliwościami. 

Jeżeli nie jesteś pewien, co wybrać, pamiętaj o możliwości skontaktowania się z naszymi doradcami. Pomogą oni w skonfigurowaniu kompletnego zestawu zasilającego, kompatybilnego z oprawami LED, jakie posiadasz. Serdecznie zapraszamy!

Zasilacze LED i tradycyjne – wybierz swoją technologię

W naszej ofercie znajdziesz wiele wariantów zasilaczy, zarówno do stosowania 

w technologii tradycyjnej, jak i LED. Naszym klientom proponujemy zasilacze:

wodoodporne,

na szynę,

modułowe,

meblowe,

wtyczkowe,

24 V.

Zastanów się, w którym miejscu będzie zamontowany zasilacz i jakie funkcje ma pełnić. Czego od niego oczekujesz, czy ma być odporny na działanie wilgoci, czy ulokowany w trudno dostępnym miejscu? 

Elementy sterowania oświetleniem

Dzisiaj zależy nam na tym, żeby możliwie jak najlepiej dopasować sposób oświetlania domu i ogrodu do swoich potrzeb. Dlatego też naszym klientom proponujemy elementy sterowania, które świetnie sprawdzają się jako część systemu w domach inteligentnych. 

Oprócz elementów sterowania oświetleniem proponujemy też akcesoria montażowe. Są to komponenty instalacyjne pozwalające zamocować listwy LED w dowolnym położeniu, 

w takich sposób, aby miały zapewnioną wentylację i nie ulegały przegrzewaniu. Na pewno warto zwrócić uwagę na systemy szybkiego mocowania, które składają się 

z zacisków śrubowych do przewodów. To sprawia, że instalacja naszych zasilaczy 

i zasilających opraw jest prosta, szybka i dostępna nawet dla osoby niewyspecjalizowanej 

w temacie. 

Zamów swój zasilacz w Apus

W internetowym sklepie Apus znajdziesz wiele różnych modeli i wariantów zasilaczy. Są to urządzenia odznaczające się różnorodnymi konstrukcjami, mocą i przeznaczeniem, odpowiednie zarówno jako elementy instalacji domowych czy przemysłowych. Proponujemy, obok tradycyjnych zasilaczy i popularnych w ostatnim czasie zasilaczy LED, także bardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania. Stanowią je zasilacze modułowo-instalacyjne, czyli transformatory o konkretnej specyfice, które zasilają urządzenia pracujące na stabilnym napięciu nieprzekraczającym  12 V. Doskonale radzą sobie w zasilaniu taśm ledowych czy żarówek LED powszechnie używanych w domach, biurach, lokalach użytkowych i innych.  

Bardziej zaawansowane zasilacze w Apus to także modele o charakterze przemysłowym. Są one szczelne, odporne na działanie wody, zmiennych temperatur oraz pyłów i kurzu. Doskonale poradzą sobie w wymagającym środowisku, gdzie panują trudne warunki dla urządzeń elektronicznych. Warto zainwestować w rozwiązania, które im sprostają, co po pierwsze poprawi poziom bezpieczeństwa, a po drugie zapewni stabilne działanie na długi okres czasu.

Apus – Twój dostawca oświetlenia i elementów zasilających

W Apus czeka na Ciebie wiele rodzajów lamp, opraw i źródeł światła. Oferujemy także zasilacze, które są niezbędnym elementem zapewniającym sprawne działanie całego systemu oświetleniowego. Nasi klienci mogą zatem zrobić szybko i wygodnie zakupy, kompletując od razu wszystko, co potrzebne do wykonania całej instalacji oświetleniowej.

Zapraszamy na wygodne i bezpieczne zakupy online. Gwarantujemy obsługę zdalną oraz merytoryczne wsparcie naszych specjalistów. Doradcy czekają na Twoje pytania i chętnie rozwieją wątpliwości, jakie mogą pojawić się na każdym etapie podejmowania decyzji. Gwarantujemy, że cokolwiek wybierzesz, będziesz zadowolony z jakości produktów oraz obsługi. Na pewno możesz liczyć na dostęp do oryginalnych części, w 100% sprawnych, 

w cenach niższych niż  w sprzedaży stacjonarnej. 

Zasilacze

Kategorie

Wyczyść

Cena

0,00 zł - 10 350,00 zł

Stopień ochrony (IP)

Stopień ochrony (IP)

Do zasilania napięciowego

Do zasilania prądowego

Model Multiwatt

Producent

wysyłka 24h

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.