Oprawy awaryjne i ewakuacyjne


Oprawy awaryjne i ewakuacyjne – maksymalne bezpieczeństwo

Oprawy awaryjne i ewakuacyjne to obligatoryjne wyposażenie każdego obiektu przeznaczonego do użytku publicznego. Są instalowane zarówno w biurach, jak i galeriach handlowych, blokach mieszkalnych, halach, magazynach czy zakładach przemysłowych. To urządzenia oświetleniowe zapewniające bezpieczeństwo w przypadku utraty zasilania, zagrożenia pożarowego lub innego, które wymaga szybkiej oraz sprawnej ewakuacji ludzi. Dzięki nim możliwe jest bezpieczne doprowadzenie ich do wyjścia, nawet w trudnych warunkach, w ciemności. 

Zachęcamy do zapoznania się z produktami w sklepie APUS.PL Przygotowaliśmy solidne i niezawodne oprawy ewakuacyjne takich marek jak Hybryd oraz Awex. Warto wiedzieć, że są to wyłącznie wyselekcjonowane lampy spełniające normy PN-EN 1838. Są przeznaczone do oświetlania:

stref otwartych,

stref wysokiego ryzyka,

dróg ewakuacyjnych.

Z uwagi na to, jak specjalistyczną kategorię stanowią oprawy awaryjne, ich rozmieszczenie, ale też parametry techniczne takie jak natężenie są dobierane indywidualnie do potrzeb danego budynku. Zapraszamy do kontaktu z doradcami APUS.PL, którzy udzielą Ci wszystkich niezbędnych informacji. 

Wyposażenie obiektu w oprawy awaryjne

Polecamy nasze lampy awaryjne oraz ewakuacyjne do każdego typu budynku, bez względu na panujące w nim  warunki oraz oczekiwania użytkowników. Gwarantujemy wysoką wydajność opraw stanowiących element kompleksowej, przewidzianej przepisami prawa ochrony przeciwpożarowej budynków. Oprawy Hybryd oraz Awex pozwalają na sprawną ewakuację oraz prowadzenie akcji ratunkowej nawet w trudnych warunkach, gdzie dostęp do światła jest mocno ograniczony. 

Proponujemy różne rodzaje opraw, od kierunkowych, przez dynamiczne, aż po doświetlające. Są to oprawy przeznaczone do mocowania w wielu miejscach i różnymi technikami – na sufitach, ścianach i w innych miejscach, które tego wymagają. Zapraszamy do obejrzenia asortymentu dostępnego w APUS.PL.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.