High-Bay


Oprawy do wysokich pomieszczeń – high-bay

Oprawy high-bay to specjalistyczne oświetlenie przeznaczone do magazynów i hal wysokiego składowania. Są to bardzo wydajne i energooszczędne lampy, które zapewniają optymalną widoczność i dużą ilość światła w pomieszczeniach mających ograniczony dostęp do światła zewnętrznego.

W sklepie APUS.PL przygotowaliśmy dla Ciebie wyselekcjonowany asortyment opraw typu high-bay producenta Ledvance. Stanowią one zamiennik dla konwencjonalnych opraw z wysokoprężnymi lampami wyładowczymi. To nowa generacja, która zapewnia wysoką efektywność energetyczną i optymalne zużycie energii. Dzieje się tak za sprawą czujnika ze zintegrowaną funkcją korytarza i innych opcji, w jakie producent wyposażył lampy high-bay. 

Charakterystyka solidnych opraw high-bay

Oprawy high-bay charakteryzują się wysoką mocą i intuicyjną obsługą. Np. HIGH BAY GEN 4 SENSOR to rozwiązanie z inteligentnym czujnikiem, który umożliwia włączanie i wyłączanie oświetlenia na żądanie np. w halach czy magazynach. Oprawy świetnie sprawdzają się w miejscach wymagających całodobowego oświetlenia i są projektowane tak, aby zapewnić równomierny rozkład światła na całym obszarze. To zdecydowanie wpływa na bezpieczeństwo i higienę pracy, ograniczając ryzyko błędów czy wypadków.

Oto cechy, jakie posiada oświetlenie Ledvance z serii high-bay:

czujnik światła dziennego i ruchu, który można regulować,

zmienne natężenie i kąt padania wiązki światła,

skuteczność świetlna na wysokim poziomie nawet 150 lm/W,

szczelność w klasie IP65 oznaczająca możliwość montażu w miejscach wilgotnych i zapylonych,

zintegrowana funkcja korytarza, gdzie można programować czas i poziom świecenia. 

Zastosuj niezawodne oprawy – high-bay od Ledvance

Oprawy high-bay są często używane w magazynach logistycznych, fabrykach, halach produkcyjnych, centrach dystrybucji i innych dużych przestrzeniach. Są one również stosowane w halach sportowych, gdzie wymagane jest mocne oświetlenie.

Zamów je już teraz ze sklepu APUS.PL. Sprawdź dostępne opcje i wybierz rozwiązanie precyzyjnie odpowiadające Twoim potrzebom. 

High Bay

Kategorie

Wyczyść

Cena

90,00 zł - 2 160,00 zł

Temperatura barwowa (K)

Skuteczność świetlna oprawy (lm/W)

Stopień ochrony (IP)

Odporność udarowa

Kąt rozsyłu światła (°)

Odbłyśnik

Kolor obudowy

Bez funkcji ściemniania

Producent

wysyłka 24h

Produkt dodany do listy życzeń