Oprawy dogruntowe


Oprawy dogruntowe – jasne i bezpieczne otoczenie

Szukasz trwałego i skutecznego oświetlenia do swojego ogrodu? A może zależy Ci na podświetleniu domu, altany czy obiektu biurowego lub zabytkowego? Oprawy dogruntowe okażą się idealnym rozwiązaniem. Dzięki nim możesz w prosty sposób podkreślić piękno swoich roślin i kwiatów, a także zwiększyć bezpieczeństwo na swojej posesji. Możesz też zaakcentować ciekawe rozwiązania architektoniczne, wejścia do budynków lub fragmenty elewacji z dekorami. Ponadto oprawy dogruntowe, nazywane często też lampami najazdowymi znajdują często zastosowanie na parkingach i podjazdach, w garażach podziemnych, ułatwiając kierowcom nawigowanie po zmroku.

Solidne oprawy i lampy najazdowe znanych marek

W naszej ofercie zebraliśmy lampy najazdowe znanych i cenionych marek, które oferują produkty doskonałej jakości, wykonane z najlepszych materiałów. Zarówno Su-MA, jak i Spotline bazują na tworzywach zapewniających wysoką wytrzymałość (np. aluminium) oraz szczelność – szczególnie, gdy chodzi o montaż lamp na chodnikach, ścieżkach rowerowych czy podjazdach do garażów. 

Oprawy dogruntowe z asortymentu APUS są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, głównie na promieniowanie UV, mróz czy wilgoć. Wyposażone w energooszczędne diody LED, pozwalają na oszczędność energii i niższe rachunki za prąd, a przy tym nie oślepiają, rozpraszając światło w każdym kierunku. 

Mamy szeroki wybór opraw dogruntowych do wyboru, od klasycznych, po nowoczesne i designerskie. Dostępne są one w różnych kolorach i rozmiarach, dzięki czemu dopasujesz je do swoich potrzeb i gustu.

Doświetlenie parkingów i budynków – lampy najazdowe

Nasze oprawy dogruntowe są łatwe w montażu i konserwacji, a dzięki ich estetycznemu wyglądowi będą one stanowić doskonałą ozdobę Twojego ogrodu. Choć nie rzucają się bardzo w oczy, to jednak dla Ciebie ważne jest, aby ładnie się prezentowały, komponując się z zewnętrzną aranżacją wokół domu. 

Nie czekaj i zadbaj o swój ogród już dziś. Skontaktuj się z nami i zamów oprawy dogruntowe. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z efektu końcowego!

Dogruntowe

Kategorie

Wyczyść

Cena

30,00 zł - 255,00 zł

Temperatura barwowa (K)

Maksymalna moc zestawu (W)

Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 (lm)

400 - 1700

Stopień ochrony (IP)

Bez funkcji ściemniania

Producent

wysyłka 24h

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.