Naświetlacze


Solidne naświetlacze – do garażów i na plac budowy

Jeśli szukasz skutecznego i trwałego oświetlenia zewnętrznego, naświetlacze są idealnym rozwiązaniem. Zapewniają jasne i równomierne oświetlenie, dzięki czemu Twoja posesja będzie bezpieczna oraz atrakcyjna wizualna również po zapadnięciu zmroku.

Ze względu na to, że są stale narażone na oddziaływanie czynników zewnętrznych – zmiennych temperatur, wilgoci, mrozu i słońca, oprawy muszą odznaczać się nieprzeciętną jakością. Dlatego do naszego asortymentu włączyliśmy produkty marki Ledvance. Seria ENDURA FLOOD WARM WHITE to idealne połączenie zapewniające bardzo dobre doświetlenie zewnętrzne budynku, jak również garażu, piwnicy czy pomieszczenia o charakterze gospodarczym. 

Naświetlacze Ledvance, które znajdziesz w naszej ofercie odznaczają się szybką i niewymagającą instalacją, są kompaktowe i lekkie. Co ważne, pozwalają oszczędzać nawet 80% energii w porównaniu z naświetlaczami do żarówek halogenowych. Dzięki półmatowym koszom nie oślepiają, lecz równomierne rozprowadzają światło pod różnymi kątami. 

Zamów naświetlacze w APUS – jakość i bezpieczeństwo

Nasze naświetlacze są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Posiadają one również energooszczędne diody LED, co pozwala na oszczędność energii i odczuwalnie niższe rachunki za prąd. Doradcy APUS są gotowi do tego, aby doradzić Ci podczas zakupu. Jeśli masz wątpliwości, co dokładnie wybrać, skonsultuj się z nami. Na pewno pomożemy!

Mamy szeroki wybór naświetlaczy do wyboru, od klasycznych, po nowoczesne i designerskie w kolorze białym oraz grafitowym. Dzięki temu łatwo dopasujesz je do stylu nieruchomości. Zapraszamy do zrobienia zakupów zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców. Jeśli prowadzisz firmę i musisz doświetlić plac manewrowy, rampę załadunkową, magazyn czy halę produkcyjną, naświetlacze z APUS sprawdzą się w tych zadaniach najlepiej! 

Naświetlacze

Kategorie

Wyczyść

Cena

30,00 zł - 525,00 zł

Temperatura barwowa (K)

Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 (lm)

200 - 13200

Skuteczność świetlna oprawy (lm/W)

Stopień ochrony (IP)

Odporność udarowa

Bez funkcji ściemniania

Z czujnikiem ruchu

Kolor obudowy

Kąt rozsyłu światła (°)

Podział światła

Źródło światła

Montaż ścienny

Producent

wysyłka 24h

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.