Szynowe systemy oświetlenia


Szynowe systemy oświetlenia

Podświetlenie większego fragmentu ściany i skierowanie snopów światła w różne miejsca pozwala na wykreowanie niezwykle przyjemnego klimatu wnętrz. Jest to możliwe za sprawą modnych w ostatnim czasie szynowych systemów oświetlenia, które znajdziesz także w naszym sklepie. 

Oprawy tego typu są wyjątkowo solidne i estetyczne. Doskonale wpisują się w loftowy design, uzupełniając wystrój pomieszczeń mieszkalnych czy biurowych. Ich ogromną zaletą jest to, że nawet wyłączone świetnie prezentują się na tle sufitu. W zależności od tego, jaki obszar chcesz doświetlić możesz wybrać długie lub krótkie szynoprzewody i zastosować do nich dowolną liczbę opraw. 

Oświetlenie szynowe i akcesoria

W naszym asortymencie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia kompletnego systemu oświetlenia dla swojego domu. Każde wnętrze, bez względu na metraż, układ oraz stylistykę zyska na wartości, gdy zostanie wzbogacone o szynę wraz z reflektorkami. Takie oprawy wymagają też dodatkowych akcesoriów montażowych oraz elementów elektrycznych, zwiększających ich wydajność. Zalicza się do nich łączniki, zasilacze oraz adaptery. Znajdziesz je w naszej ofercie, a z pomocą doradcy skompletujesz zamówienie z dostawą prosto do swojego domu. 

Zamów własne, niepowtarzalne oświetlenie szynowe

Zaletą oświetlenia w systemie szynowym jest jego modułowość. Niezwykle łatwo, poprzez dodawanie kolejnych elementów i wymieniane ich na inne, można zmienić ustawienie opraw. Tworzenie geometrycznych form na suficie pozwala zachować symetrię i wrażenie harmonii we wszystkich wnętrzach. To właśnie sprawia, że nawet na sufitach, gdzie jest jedno przyłącze elektryczne można posiadać dużą, dłuższą oprawę, rzucającą sporą ilość światła np. na stół czy galerię zdjęć. 

Zapraszamy do wybrania szyn oraz opraw, które stworzą kompatybilne, eleganckie i nowoczesne oświetlenie wybranego miejsca w Twoim domu. Z pewnością wpłynie na to nie tylko źródło światła, ale całość stanie się dodatkową dekoracją przestrzeni.

Oprawy do szyn

Kategorie

Wyczyść

Cena

15,00 zł - 630,00 zł

Maksymalna moc zestawu (W)

Temperatura barwowa (K)

Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 (lm)

Skuteczność świetlna oprawy (lm/W)

Stopień ochrony (IP)

Odporność udarowa

Bez funkcji ściemniania

Kolor obudowy

Kąt rozsyłu światła (°)

Źródło światła

Regulacja

Producent

wysyłka 24h

Produkt dodany do listy życzeń