Zasilacze prądowe


Zasilacze prądowe – niezbędny element każdej instalacji świetlnej

Zasilacze prądowe to niezbędny element w każdym systemie elektronicznym, oświetleniowym. W sklepie internetowym Apus.pl oferujemy szeroki wybór zasilaczy prądowych w wersji kompaktowej stałoprądowej, z przełącznikiem lub regulacją. 

W ofercie posiadamy zasilacze prądowe o różnych parametrach, takich jak moc wyjściowa, stopień ochrony, długość. Wiele wariantów ma wbudowane funkcje ściemniaczy systemowych oraz odcinania fazy.

Nasze zasilacze prądowe są łatwe w instalacji i eksploatacji, a dzięki wysokiej jakości wykonania są niezawodne oraz bezpieczne w użyciu. Producenci, których wyroby są przez nas dystrybuowane (OSRAM i Ledvance) to rynkowi liderzy, dlatego możesz zaufać zasilaczom prądowym, które od nich pochodzą.

Polecamy produkty m.in. do tworzenia oświetlenia liniowego do pomieszczeń biurowych, edukacyjnych, magazynowych i handlowych. Jeśli potrzebujesz zasilacza prądowego o specyficznych parametrach, z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć odpowiedni produkt. Nasz wykwalifikowany personel odpowie na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy na zakupy online! 

Zasilacze

Kategorie

Wyczyść

Cena

15,00 zł - 435,00 zł

Stopień ochrony (IP)

Do zasilania prądowego

Producent

wysyłka 24h

Produkt dodany do listy życzeń