Specjalne


Żarówki specjalne

Potrzebujesz żarówek do zadań specjalnych? Sprawdź naszą ofertę, w której dostępne są te, o szczególnych właściwościach, nadające się do stosowania w miejscach przemysłowych. Będą one wytrzymałe na działanie wysokich lub niskich temperatur, szczelne i nienarażone na działanie wilgoci. Wybierz nasze produkty zgromadzone w tej kategorii. Apus serdecznie zaprasza na szybkie, wygodne i korzystne cenowo zakupy online.

Oferta żarówek w ramach tej grupy jest naprawdę imponująca i obejmuje wiele produktów o różnym przeznaczeniu. Mamy więc m.in. żarówki do piekarników, lodówek, maszyn do szycia. Poszczególne ich elementy są odporne nie tylko na działanie niskich lub wysokich temperatur, też jak również są wytrzymałe na wstrząsy. Zastosowanie: medyczne (mikroskopy, laryngoskopy, oftalmoskopy, lampy dentystyczne, lampy bezcieniowe = sale operacyjne itp.), przemysłowe (wskaźnikowe, spektrometry etc.), lotniskowe (np. pasy lądowań i startów itd.), kinowe, telewizyjne.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem w sklepie Apus i do wybrania żarówek specjalnych, które najlepiej odpowiedzą Twoim indywidualnym potrzebom oraz oczekiwaniom.

Klasyczne Led

Cena

0,00 zł - 210,00 zł

Temperatura barwowa (K)

Barwa światła

Kształt bańki

Trzonek

Możliwość ściemniania

Klasa efektywności energetycznej

Producent

Wysyłka 24h

Produkt dodany do listy życzeń