Oprawy wiruso-bakteriobójcze


Oprawy wiruso-bakteriobójcze – czystość i bezpieczeństwo

Znamy wiele metod zwalczania szkodliwych czynników w naszym otoczeniu, jednak są takie miejsca, w których precyzja i niezawodność są szczególnie ważne. Wszędzie tam, świetnie sprawdzą się oprawy wiruso- i bakteriobójcze dostępne w ofercie APUS.PL.

Oprawy wiruso-bakteriobójcze to kategoria produktów, które zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa i wysokiego stopnia ochrony przed patogenami, takimi jak wirusy i bakterie. Są one szczególnie polecane tam, gdzie higiena jest kluczowa – w obiektach medycznych, przemyśle spożywczym, laboratoriach, salonach kosmetycznych, fryzjerskich i innych.  

Oferowane przez nas oprawy wykorzystują różne technologie zwalczania bakterii i wirusów, takie jak światło ultrafioletowe (UV-C), ozonowanie czy jonizacja. Dzięki temu redukują ryzyko zakażeń i rozprzestrzeniania się chorób.

Dezynfekcja i sterylność za sprawą opraw zabijających wirusy i bakterie

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie profesjonalne, niezwykle skuteczne lampy do zwalczania bakterii, wirusów i innych niebezpiecznych drobnoustrojów. Oferujemy:

oprawy PXF Lighting – Virus 215, Poker UV oraz Virus XL znajdujące zastosowanie w odkażaniu sal operacyjnych czy gabinetów zabiegowych,

oprawy Ledvance – bakteriobójcze promienniki nadfioletu takie jak UVC Dulux czy UVC T8 Lamps.

Oprawy wiruso-bakteriobójcze są również coraz bardziej popularne w pomieszczeniach mieszkalnych, zwłaszcza w przypadku alergików i osób z osłabionym układem odpornościowym. Skonsultuj się z nami, jeśli szukasz rozwiązania idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb. Chętnie Ci doradzimy, ponieważ podczas wyboru opraw wiruso-bakteriobójczych należy zwrócić uwagę na wiele czynników. Aby lampy działały wydajnie trzeba uwzględnić m.in. rozmiar pomieszczenia, rodzaj urządzenia, wydajność, zużycie energii oraz koszty eksploatacji. 

Zapraszamy na udane zakupy w sklepie APUS.PL, podczas których oszczędzasz czas i pieniądze.

Oprawy wiruso-bakteriobójcze

Kategorie

Wyczyść

Cena

195,00 zł - 480,00 zł

Długość (mm)

Rodzaj napięcia

Stopień ochrony (IP)

Producent

wysyłka 24h

Produkt dodany do listy życzeń