Świetlówki


Świetlówki 

Popularne świetlówki znajdują zastosowanie w rozmaitych aranżacjach i cechują się wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Z uwagi na solidne wykonanie oraz świecenie ze stałą mocą cieszą się one dużym uznaniem zarówno w domach, jak i w miejscach publicznych – biurach, obiektach sportowych czy placówkach edukacyjnych. Na pewno warto wybrać je ze względu na energooszczędność, choć niski pobór prądu nie oznacza ubytków na jakości świecenia. Przeciwnie! Wybierając świetlówki T8, T5, czy inne, dopasujesz barwę i intensywność światła do indywidualnych potrzeb i charakteru użytkowanego pomieszczenia. 

W sprzedaży są świetlówki znanych marek takich OSRAM, Tungsram, Sylvania. Dostępne modele to świetlówki liniowe, tuby, a także w kształcie okręgu lub litery U. Mają one różne zakresy mocy, jak również gwinty, w tym G13 oraz G5. Nie mamy wątpliwości, że są wśród nich świetlówki, których szukasz! 

Potrzebujesz pomocy z wyborem? Napisz lub zadzwoń do nas, aby uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Serdecznie zapraszamy! 

LAMPY TRADYCYJNE

Kategorie

Wyczyść

Cena

0,00 zł - 110,00 zł

Moc źródła światła (W)

Temperatura barwowa (K)

Strumień świetlny (lm)

270 - 7005

Trzonek

Średnica (mm)

Średnica rury (mm)

Długość (mm)

195 - 1785

Klasa efektywności energetycznej

Producent

wysyłka 24h

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.