Specjalistyczne


Lampy specjalistyczne – oświetlenie dla wymagających

W ofercie sklepu APUS.PL nie mogło zabraknąć lamp specjalistycznych. Tzw. oprawy specjalne, które znajdują zastosowania w miejscach najbardziej wymagających. Jest to kilka kategorii, które skomponowaliśmy z wykorzystaniem produktów takich marek jak Ledvance i PXF. Wśród nich wyróżniamy:

oświetlenie obiektów medycznych,

oświetlenie przemysłowe,

oświetlenie drogowe.

Oprawy z tej kategorii nie tylko służą do rozjaśniania wnętrz. Są też wykorzystywane do neutralizowania bakterii, zarazków oraz sterylizowania pomieszczeń – głównie medycznych. Są montowane w placówkach laboratoryjnych i innych, gdzie czystość, bezpieczeństwo i higiena pracy są priorytetem.

Wymienione obok opraw medycznych, oprawy przemysłowe czy drogowe pełnią nieco inną funkcję. Ze względu na to, że są instalowane w miejscach, w których panują trudne warunki, muszą odznaczać się wysokim poziomem szczelności. Ich klosze są dodatkowo wzmacniane, aby w razie uderzenia nie doszło do niekontrolowanego rozbryzgu szkła. 

Oprawy specjalne dla profesjonalistów

Profesjonalne oprawy specjalne bardzo dobrze pełnią swoje funkcje wszędzie, gdzie zostaną zamontowane. W APUS.PL skupiamy się na tym, aby były to produkty o ponadprzeciętnej trwałości, ale też estetycznej, oszczędnej stylistyce. W przypadku przestrzeni wspólnych, zewnętrznych istotne okazują się też dodatkowe funkcje. Lampy muszą wykazywać wysoką odporność na działanie czynników atmosferycznych, czyli nie korodować i nie ulegać degradacji. W przejściach, parkingach podziemnych i innych ważne okazują się takie udogodnienia jak czujniki ruchu. W ten sposób ułatwiona jest obsługa, a także optymalizuje się zużycie energii elektrycznej. Na pewno można to odczuć na obniżonych rachunkach za prąd. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy i zrobienia zakupów w sklepie APUS.PL. Mamy wyłącznie markowe oprawy specjalne, które spełniają wszystkie wymogi techniczne i oczekiwania. Jeżeli masz pytanie dotyczące asortymentu, skontaktuj się z nami i uzyskaj bardziej szczegółowe informacje. 

Specjalistyczne

Kategorie

Wyczyść

Cena

75,00 zł - 510,00 zł

Temperatura barwowa (K)

Maksymalna moc zestawu (W)

Skuteczność świetlna oprawy (lm/W)

Rodzaj napięcia

Producent

wysyłka 24h

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.