Do świetlówek


Oryginalne zasilacze tradycyjne do świetlówek

Stateczniki do świetlówek są niezbędnym elementem każdej instalacji bazującej na oświetleniu tego typu. Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór wysokiej jakości zasilaczy, które są kompatybilne z różnymi rodzajami świetlówek – jeśli chcesz skonsultować swój zakup, zadzwoń lub napisz do naszych doradców. 

Korzyści wynikające z wyboru naszych zasilaczy są liczne. Przede wszystkim, dystrybuujemy wyłącznie oryginalne produkty np. OSRAM. Można stosować je z czujnikami ruchu. Niektóre z modeli mają podwyższoną sprawność uzyskaną za sprawą technologii samoczynnego odłączania. Dlatego wierzymy, że bogaty asortyment Apus.pl zaspokoi wszystkie Twoje oczekiwania! 

Zasilacze z tej grupy są wykonane z najlepszej jakości materiałów  co zapewnia nie tylko wysoką trwałość, ale także bezpieczeństwo użytkowania. Nasze stateczniki są zgodne z najnowszymi normami i standardami, a zatem w pełni bezpieczne. Występują w dwóch wersjach: elektronicznej i konwencjonalnej.

W sklepie internetowym Apus.pl znajdziesz jakościowe produkty, konkurencyjne ceny oraz szybką i bezproblemową dostawę, co pozwala na wygodne i ekonomiczne zakupy stateczników do świetlówek. Zapraszamy! 

Zasilacze

Kategorie

Wyczyść

Cena

15,00 zł - 300,00 zł

Stopień ochrony (IP)

Model Multiwatt

Producent

wysyłka 24h

Produkt dodany do listy życzeń