Architektoniczne


Lampy architektoniczne – efektowne podświetlenie obiektów

Szukasz oświetlenia, które wyeksponuje najładniejsze, zasługujące na uwagę elementy budynków, konstrukcji, dekoracji? Lampy architektoniczne z naszej oferty wspaniale podkreślą pomniki, rzeźby, obiekty. Może zdecydować o tym, z jaką intensywnością i w jakim kolorze będą podświetlały wybrane punkty, aby uwydatnić piękno i indywidualny charakter.

Wśród lamp architektonicznych w sklepie APUS.PL czekają na Ciebie zróżnicowane produkty przeznaczone do montażu w wielu miejscach. Są to lampy sufitowe, ścienne, kinkietowe, stojące, wpuszczane w grunt czy nawet umieszczane w wodzie. Tworzą one niesamowite efekty odbicia, rozproszenia światła na powierzchni wody. Istotne jest, aby poprawnie dopasować je do założeń aranżacyjnych oraz miejsca, w którym się znajdą. Z uwagi na ekspozycję zewnętrzną mamy lampy wykonane z trwałych materiałów, takich jak metal, szkło, ceramika, aluminium. Są one bardzo szczelne, dlatego nie ulegają zniszczeniom pod wpływem wody czy kurzu. 

Idealnie dopasowane lampy architektoniczne w APUS

W sklepie APUS.PL czeka na Ciebie kilka podkategorii lamp architektonicznych. Wśród nich na pewno są te, które idealnie dopasujesz do charakteru nieruchomości i efektu, na jakim Ci zależy.

Polecamy np. lampy kierunkowe, które umożliwiają precyzyjne skierowanie strumienia światła na wybrany element architektoniczny – na rzeźbę czy inny dekor. To idealne rozwiązanie do zewnętrznego oświetlenia budynków, dla uzyskania przykuwającego wzrok, wyróżniającego efektu wizualnego.

Proponujemy też lampy z regulacją intensywności światła oraz z sensorami ruchu. Są one dynamiczne, dopasowują się do natężenia ruchu i pozwalają na optymalizowanie kosztów ponoszonych za oświetlenie. Szczególnie ciekawe są lampy energooszczędne projektowane z myślą o minimalnym zużyciu energii. Dzięki temu nie tylko pozwalają na oszczędność kosztów, ale też są bardziej przyjazne dla środowiska.

Jeżeli interesują Cię lampy architektoniczne Ledvance, wygodnie zamówisz je w naszym sklepie internetowym! 

Produkt dodany do listy życzeń