Seria opraw SMART+


Seria opraw Smart+ - oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne

Zależy Ci na tym, żeby oświetlenie domu było wydajne, a zarazem ekonomiczne? Zainwestuj w inteligentne oprawy pochodzące z serii Smart+. Jest to bogata, różnorodna i nowoczesna kolekcja marki Ledvance, którą docenisz za wiele praktycznych funkcji oraz rozwiązań konstrukcyjnych. Zwróć uwagę na lampy zewnętrzne oraz wewnętrzne. Wśród nich znajdziesz:

oprawy stołowe, oprawy oświetleniowe ogrodowe, oświetlenie ścian i podbitek, paski LED do podświetlania konstrukcji altan czy ścieżek, oprawy do kamer zewnętrznych,

inteligentne oprawy panelowe z technologią WiFi, oprawy sufitowe, inteligentne oprawy typu downlight, oprawy wewnętrzne, oprawy łazienkowe, oprawy stojące podłogowe, oprawy podszafkowe i biurkowe.

U nas zamówisz je wszystkie, zatem podczas jednych zakupów kompleksowo wyposażysz zarówno dom, jak i biuro, ogród, altanę czy taras. Dodatkowo zaoszczędzisz czas i pieniądze, ponieważ zakupy z dostawą oznaczają krótki czas oczekiwania na realizację zamówienia. 

Zakupy online – zamów oświetlenie w APUS

Seria Smart+ świetnie komponuje się z technologiami charakteryzującymi nowoczesne budownictwo inteligentne. Są kompatybilne z bramkami oraz aplikacjami, więc po zamontowaniu dasz radę obsługiwać je w sposób zdalny, np. pilotem. Dodatkowo mają szereg takich cech jak duży zakres regulacji temperatury barwowej czy ściemnianie. Dzięki temu pomagają w kształtowaniu idealnego klimatu do życia, pracy i odpoczynku.

Do tego lampy z tej serii od Ledvance charakteryzują się minimalistycznym designem, co czyni je doskonałymi elementami wyposażenia współczesnych salonów, biur, pomieszczeń usługowych, użytkowych oraz komercyjnych. Mogą być mocowane nie tylko na suficie, ale też pod meblami czy ustawiane w ciemniejszych kątach pomieszczenia. Skutecznie doświetlają wszystkie miejsca, w których chcesz stworzyć wyjątkowy klimat. 

Nie czekaj i złóż zamówienie w sklepie APUS. Mamy dla Ciebie wiele praktycznych i pięknych opraw z inteligentnej serii Smart+, które odznaczają się doskonałą efektywnością świecenia oraz intuicyjnością obsługi.

SMART+

Kategorie

Wyczyść

Cena

45,00 zł - 1 035,00 zł

Temperatura barwowa (K)

Stopień ochrony (IP)

Odporność udarowa

Długość (mm)

Średnica (mm)

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.