Uliczne


Lampy uliczne – nowoczesna infrastruktura miejska

Lampy uliczne to elementy infrastruktury miejskiej montowane na słupach lub konstrukcjach umieszczonych przy drogach, chodnikach, ścieżkach rowerowych i ulicach. Ich podstawowym zadaniem jest zapewnienie odpowiedniego oświetlenia po zmroku, a także w dni o ograniczonej widoczności (mgła, intensywne opady deszczu). Obecność sprawnych latarni rozlokowanych w newralgicznych częściach miasta przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa i komfortu mieszkańców oraz kierowców poruszających się po drogach w nocy.

Oferta Apus.pl – latarnie uliczne marki Ledvance

W naszej ofercie czeka na Ciebie bogaty wybór lamp marki Ledvance. Dostarczamy oprawy w wielu wersjach konstrukcyjnych i wyposażeniu, które odpowiada potrzebom oraz możliwościom finansowym inwestora. Jesteśmy w stanie dostarczyć też hurtowe ilości latarni, wspierając tym samy prace drogowe o charakterze modernizacyjnym czy wykończeniowym. 

Kategorie lamp ulicznych można podzielić na kilka rodzajów, w zależności od ich funkcjonalności, sposobu montażu czy zastosowanej technologii oświetleniowej. W bogatym asortymencie znajdziesz różne rodzaje produktów, wraz ze szczegółowym opisem ich charakteru, przeznaczenia, stylu, sposobu działania oraz innych istotnych parametrów.

Naszych klientów serdecznie zachęcamy do kontaktu z doradcami APUS.PL. Wyjaśnimy Ci różnice między poszczególnymi rodzajami lamp i pomożemy w dopasowaniu technologii najlepszej dla konkretnej inwestycji. 

Uliczne

Kategorie

Wyczyść

Cena

75,00 zł - 3 105,00 zł

Temperatura barwowa (K)

Do montażu na szczycie słupa

Stopień ochrony (IP)

Klasa ochronności

Odporność udarowa

Źródło światła

Producent

wysyłka 24h

Produkt dodany do listy życzeń